Kusursuz Sanal Sunucu Hizmeti

Performanslı ve güçlü altyapıya sahip sanal sunucular

 • ESLEVDS-1
 • ESLEVDS-2
 • ESLEVDS-3
 • ESLEVDS-4
 • İŞLEMCİ
 • RAM
 • Hard Disk
 • HAT
 • FİYAT
  /aylık
 • SATIN AL

Mükemmel Hizmet Deneyimi

Yeni nesil sunucularımız ile performans ve verimlilik bir arada

Yüksek Performans

Intel Xeon E5 ailesi ve Samsung Evo serisi SSD disk altyapısı ile mükemmel hizmet deneyimi sunuyoruz.

Genişletilebilir Kaynak

Sunucunuzun yetersiz geldiği durumlarda bir üst pakete geçebilir veya tarafımızdan özel teklif alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Raid10 disk yapısına sahip sunucularımız ile hizmetleriniz sürekli yedekleyerek veri kaybının önüne geçiyoruz.

%99.8 Uptime

Gelişmiş altyapımız ile %99.8 uptime oranına sahibiz. Hiçbir kesinti yaşamadan sorunsuz olarak projelerinizi barındırabilisiniz.

İade Garantisi

Hizmetinizden memnun kalmadığınız durumlarda 3 gün içerisinde sunucunuzu iade etme hakkına sahipsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Sunucu hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan sorular

VDS ( Virtual Dedicated Server ) Kısaltmasıdır. VDS serverlar fiziksel sunucular içerisinde sanal bir bilgisayar ortamı oluşturularak ( Disk, Ram, Cpu V.s ) fiziksel sunucu içerisinde ayrı bir işletim sistemi kurularak ana serverdan bağımsız olarak çalışan sanal bilgisayar elde edilir. Sanal bilgisayarlara istenilen işletim sistemleri kurulabilir. Kısaca özetlemek gerekirse VDS server, fiziksel sunucu içerisinde ortak çalışan sanal bilgisayardır.

Şuan için ne yazık ki VDS hizmetlerinde yönetim paneli sağlayamıyoruz. Çalışmalarımız bittikten sonra yönetim paneli aktif hizmeti bulunan müşterilerimize tanımlanacaktır.

Sipariş sonrası ortalama 5 ile 20 dakika içerisinde hizmetiniz tarafınıza teslim edilmektedir fakat yoğunluk olduğu durumlarda tarafınıza haber verilecek şekilde bu süre uzayabilir.

VDS paketlerimizde opsiyonel olarak yurtiçi ve yurtdışı DDoS koruma hizmeti sağlanmaktadır. Sipariş esnasında veya sipariş sonrasında satın alabilirsiniz.

VDS hizmetleri VMware ESXi sanallaştırma sistemini kullanmaktadır bu sayede belirtmiş olduğumuz kaynaklar size paylaşımsız olarak sorunsuz şekilde sağlanmaktadır. Hiçbir şekilde performans sorunu yaşamazsınız.

Müşteri kaynaklı hata olmadığı sürece teknik destek sağlamaktayız. Sunucuya kurduğunuz yazılımlar vb. ile ilgili durumlarda teknik destek verme hakkımız saklıdır, Eslenet Bilişim Teknolojileri hiçbir şekilde bu tarz konularda destek vermek zorunda değildir.

Uygun bir gerekçe gösterdiğiniz takdirde (Performans sorunları, hız sorunları vb.) iade sağlanabilmektedir.