Eslenet Bilişim Teknolojileri

Sözde değil özde hizmet deneyimi

Eslenet Bilişim Teknolojileri olarak, 2021 yılında faaliyet göstermeye başladık. Alanında öncü, yenilikçi ve seçkin bir firma olarak; sizlere en uygun ve en yenilikçi hizmetleri sunuyoruz.
Kullandığımız son teknoloji sistemler ile birlikte; sunmuş olduğumuz Web Hosting, Bayi Hosting, Kurumsal Hosting, Sanal Sunucu, Bulut Sunucu, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma, Web Tasarım, Web Yazılım, Hazır Yazılımlar, SSL Sertifikası hizmetlerimizden güvenle faydalanabilirsiniz.
Ayrıca bizden aldığınız hizmetler neticesinde yaşadığınız en ufak bir sorunda, 365 gün 7/24 çalışan profesyonel ekibimiz hızlıca aksiyon alarak soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.
Sizlere sunduğumuz hizmetlerde bir aksama yaşanmaması adına; en iyi donanımları kullanmakta, yenilikleri sıkı bir şekilde takip etmekte ve düzenli olarak sistemlerimizin bakımlarını yapmaktayız.
Eslenet Bilişim Teknolojileri olarak kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti politikamızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaya devam edeceğiz. Kampanyalarımızdan ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi takip edin.

120
Aktif Hizmet
56
Alan Adı Kaydı
50
Biten Proje
3
Lokasyon

Vizyonumuz

Hızlı şekilde gelişen bilişim sektöründe, kaliteden ödün vermeden, kendimize kalıcı bir yer edinebilmek.

Misyonumuz

Gelişmiş altyapımızla, iddialı olduğumuz fiyat,performans ve kesintisiz hizmet anlayışımızı sizlerle buluşturmak.